Rezervace

 

Hovorový význam slova rezervace znamená zamluvení.  Existují 2 typy zamluvení = rezervace: nezávazné a závazné.

 

1. R. NEZÁVAZNÁ (MOŽNÁ UVAŽUJETE O REZERVACI ŠTĚŇÁTKA Z NAŠÍ CHS, ALE MÁTE REZERVACE JEŠTĚ NĚKDE JINDE NEBO NEJSTE PLNĚ ROZHODNUTI) = není zde žádný závazek: zavolali/napsali jste, my jsme si Vás napsali na čekací listinu a to je všechno.  

 

2. R. ZÁVAZNÁ (MÁTE VÁŽNÝ ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO Z NAŠÍ CHS) = zde už závazek je: zavolali jste, potom jste napsali souhrnný e-mail (viz. záložka “Kontakt”). Domluvíme se na návštěvě a poznání se – to je nezbytné, ať už žijete kdekoliv, pak probíhají další setkání. A pokud splníte celý proces, tak se domluvíme na podepsání REZERVAČNÍ SMLOUVY, a pak na podepsání KUPNÍ SMLOUVY – a když bude souhlas z naší i Vaší strany, tak se domluvíme na zaplacení zálohy/celé kupní ceny, na účet nebo hotově.

 

——– ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY A ZÁVAZNÉ REZERVACE:

Odstoupení od KUPNÍ SMLOUVY a závazné rezervace je buď z naší strany (ze strany chovatele), nebo ze strany zájemce. Může k němu dojít pokud: chovatel usoudí, že budoucí zájemce nebude vhodným majitelem, majitel změní znění smlouvy a její podmínky, zatají skutečnosti, bude smlouvat o ceně a nebude jevit žádný nebo pouze minimální zájem o zamluvené štěňátko. Majitel odstoupí od smlouvy a závazné rezervace, jelikož nepřijme podmínky, které smlouva a závazná rezervace i celý její postup obsahuje/zahrnuje.

Odstoupení od REZERVAČNÍ SMLOUVY je možné kdykoliv.

 

——– ZÁJEMCE SE ZÁVAZNOU REZERVACÍ MÁ VÝSLOVNÝ ZÁKAZ MĚNIT ZNĚNÍ A PODMÍNKY VE SMLOUVĚ! VŠE JE TO V ZÁJMU PSA A PLEMENE!!