Novinky

…………………..CO JE U NÁS NOVÉHO?……………………

Informace z 21.5.2024 – PŘIJÍMÁME REZERVACE NA PLÁNOVANÝ VRH “H”

Je nám velkou ctí i radostí podělit se s Vámi o naše plány. Na podzim/zimu roku 2024 plánujeme krytí a kolem února 2025 vrh “H”. Štěňátkům bude v krvi kolovat italská a makedonská krev. Pro toto spojení jsme se rozhodli primárně proto, abychom vnesli do našeho chovu zase novou krev, která je tu potřeba. Uvidíme, co na nás příroda a vesmír přichystají, jaké barevné kombinace nadělí…Maminkou štěňátek bude naše nejkrásnější, nejsladší a nejmilovanější princezna – Valle dei Medici Let’s dance (najdete jí v sekci “naše fenky”).

Důležité informace o rezervaci – SKLÁDÁ SE ZE 3 NEZBYTNÝCH KROKŮ:

  1. krok: INFORMACE O VÁS – telefonický rozhovor + podrobná odpověď na dotazník – když připojíte i foto, bude to významné plus.
  2. krok: NÁVŠTĚVA NAŠÍ SMEČKY – ať víte, kde, jak a s kým bude štěňátko vyrůstat, my poznáme Vás.
  3. krok: NÁVŠTĚVA BUDOUCÍHO DOMOVA (U VÁS DOMA) – je pro nás nadevše důležité, kde, jak, v čem a s kým bude naše štěňátko vyrůstat/žít.

=> po absolvování těchto kroků a kladného vyhodnocení oboustranných sympatií + prostředí, kde bude štěně žít (pouze z naší strany) + zaplacení zálohy je REZERVACE POVAŽOVANÁ ZA ZÁVAZNOU.

Pro své odchovy nově od roku 2024 zavádíme možnost on-line meetingů

  • pro tyto služby jsme se rozhodli hned z několika důvodů: rychlá a snadnější konzultace, lepší prezentování, možnost mít tam velice hojnou účast a vidět všechny naše odchovánky na jednom místě, dále také pořizované záznamy ze setkání a větší informovanost.
  • zdarma

Termíny meetingů:

  • 14.7.2024 od 18h
  • 17.8.2024 od 19h
  • 28.8.2024 od 20h – informační schůzka ohledně víkendového pobytu na Lipně (29.8. – 1.9.2024)
  • 6.9.2024 od 19h